Vyhledávání


Kontakt

DIVADELNÍ SPOLEK BEZGEST
kinosál - Palackého 60
672 01 Moravský Krumlov

+420 776 330 040

E-mail: bezgest@centrum.cz

 

OŽIVLÉ OBRAZY SLOVANSKÉ EPOPEJE

 

Série nočních prohlídek obrazů Alfonse Muchy na zámku v Moravském Krumlově, kde ožívají postavy z obrazů a promlouvají k nám krátkými scénami ze svého života.

 

Autor textů: Jiří Nejedlý

režie: Marek Ostrovský

OŽIVLÁ EPOPEJ

MALÉ OHLÉDNUTÍ ZA OŽIVLÝMI OBRAZY

MALÉ OHLÉDNUTÍ ZA OŽIVLÝMI OBRAZY
V létě roku 2010 jsme odehráli poslední představení OŽIVLÝCH OBRAZŮ MUCHOVY SLOVANSKÉ EPOPEJE. Brzy poté začal zuřit boj o zachování díla v Moravském Krumlově, který jsme sledovali s napětím a tak trochu lítostí.... Čtyři roky jsme každé léto sehráli historické postavy z Muchových pláten. Noční...

OŽIVLÁ EPOPEJ 2010

OŽIVLÁ EPOPEJ 2010
Poslední ročník nočních prohlídek Muchovy Slovanské Epopeje. společná fotografie s průvodkyněmi a skupinou historického šermu ALBION společná fotografie herců DS BEZGEST   Letos jste mohli vidět tyto oživlé obrazy: Přísaha "Omladiny" pod slovanskou lípou    Radek Straka -...

OŽIVLÁ EPOPEJ 2009

OŽIVLÁ EPOPEJ 2009
Noční prohlídky Slovanské epopeje potřetí. O prázdninách opět ožily postavy z Muchových obrazů, měli jste možnost shlédnout pět nových scén, o doprovodný program na nádvoří se postarala skupina historického šermu ALBION s vystoupením a ohňovou show. Zájem byl obrovský, děkujeme za účast.

OŽIVLÁ EPOPEJ 2008

OŽIVLÁ EPOPEJ 2008
Druhý ročník úspěšných večerních prohlídek Slovanské epopeje. Na nádvoří program doprovázela skupina historického šermu TARANIS.

EPOPEJ 2007

EPOPEJ 2007
První ročník nočních prohlídek za oživlými obrazy Alfonse Muchy se setkal s obrovským zájmem ze strany návštěvníků. Prohlídky oživovovalo vystoupení šermířů ze skupiny historického šermu TARANIS na nádvoří zámku.

Chcete-li vědět něco více o velkolepém díle - Slovanská epopej,

podívejte se na oficiální stránky

https://epopej.cz/